O firmie

PPH MARK GAZ, to jedna z wiodących firm na rynku gazu płynnego. Założona w roku 2000, stale zwiększa swoje wpływy w branży poszerzając nieustannie grono zadowolonych Klientów. Oferta firmy, to przede wszystkim gaz płynny propan i propan-butan, którego jakość jest stale monitorowana i potwierdzona świadectwami jakości produktów zgodnymi z polską normą PN C-96008-1998 oraz normą europejską PN-EN 589.

MARK GAZ zaopatruje liczne stacje autogazu na terenie całej Polski często należące do znanych sieci. Posiada również sieć firmowych stacji LPG w korzystnych lokalizacjach objętych programem lojalnościowym dla stałych Klientów. Oferta obejmuje również dostawy gazu płynnego do celów grzewczych oraz licznych zastosowań przemysłowych, a także sprzedaż hurtową.

Bardzo silną stroną oferty MARK GAZ, jest dystrybucja butli z gazem do odbiorców hurtowych i detalicznych. Sprzedaż hurtowa odbywa się w jednej z firmowych rozlewni ulokowanych korzystnie w centrum kraju: w Płocku i Gostyninie lub bezpośrednio do odbiorcy jednym z wielu samochodów ciężarowych. Dystrybucja butli do mieszkania Klienta detalicznego realizowana jest w Płocku, Gostyninie, Sierpcu i Lipnie w systemie zgłoszeń telefonicznych realizowanych przez pracowników dystrybucji oznakowanymi samochodami dostawczymi. W mniejszych miejscowościach rozlokowane są stacjonarne punkty dystrybucyjne, aby jak najbardziej ułatwić Klientowi możliwość wymiany butli.

Zakres działalności firmy, to jednak nie tylko gaz płynny. Pełna oferta obejmuje również: wypożyczalnie przyczep i lawet samochodowych, parking całodobowy, wagę samochodową dla pojazdów do 60 ton, szkolenia i usługi z zakresu BHP i Ochrony Przeciwpożarowej oraz doradztwo technicznie w obszarze zastosowań gazu płynnego.