Praca

Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, nastawioną na sukces i nie bojącą się nowych wyzwań - dołącz do naszego zespołu. Dokumenty aplikacyjne na dane stanowisko składać można drogą mailową na adres handlowy@markgaz.pl lub pocztą:           09-401 Płock ul. Kolejowa 48 z zaznaczeniem stanowiska oraz miasta.

Prowadzimy nieustanną rekrutację na stanowisko pracownik dystrybucji gazu. Wymagane jest prawo jazdy kategorii B, dyspozycyjność i pozytywne nastawienie. Dodatkowym atutem będą uprawnienia ADR oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Miasta w których możesz pracować na tym stanowisku: Płock, Gostynin, Sierpc, Włocławek, Łęczyca, Łowicz, Ozorków, Sochaczew, Zduńska Wola.

Okresowo prowadzimy nabór do pracy w naszej centrali w Płocku na stanowisko pracownik biurowy. Złóż dokumenty aplikacyjne, a może właśnie Ciebie zaprosimy na rozmowę.

Aktualnie poszukujemy pracownika stacji LPG na naszej stacji w Warszawie przy ul. Fieldorfa. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił zgłoś się bezpośrednio na stację, a uzyskasz wszystkie niezbędne informacje. Jesteś emerytem lub rencistą, który chce sobie dorobić,     a przy tym nie siedzieć w domu przed telewizorem? A może chcesz podjąć swoją pierwszą pracę? To oferta właśnie dla Ciebie.